Програма створена за стандартами Європейської Асоціації психоаналітичної психотерапії (EFPP).

 

Навчання продовжиться з січня 2025 року до грудня 2028 року.

 

Навчання буде включати:

 

1. Теоретико-клінічні семінари, що проводяться у Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві (4 на рік) протягом 4 років навчання.

2. Проходження особистої психоаналітичної терапії чи психоаналізу у валідних для УАПП тренінг-терапевтів чи психоаналітиків (див. список тренінг-терапевтів) протягом усього курсу навчання (див. стандарти тренінгу).

3. Ведення двох клінічних випадків під супервізією у валідних для УАПП психотерапевтів або психоаналітиків (див. список тренінг-терапевтів) після другого інтерв'ю (див. стандарти тренінгу).

 

Ті, хто навчається в Програмі, мають можливість брати участь і виступати на конференціях, що проводяться УАПП, а також семінарах тренінг-терапевтів УАПП, психоаналітиків - членів МПА.

 

Навчання у програмі адресовано тим, хто має вищу психологічну або медичну освіту та психологічну практику.

 

Для включення до програми необхідно написати заяву до Тренінг-комітету на ім'я голови Кривих Ольги та заповнити реєстраційну форму (див. реєстраційна форма ТСП). Заяву та анкету надіслати за адресоюЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., копіяЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  

 

Тренінг-комітет призначить перше інтерв'ю, яке послідовно проведуть два валідні інтерв'юери. Після успішного проходження інтерв'ю відбудеться зарахування на теоретичний курс програми та валідизація тренінг-терапії, якщо вона була розпочата заздалегідь.

 

Оскільки кількість місць у теоретико-супервізійній програмі обмежена, доцільно пройти 2 інтерв'ю та вибрати заздалегідь валідного терапевта/психоаналітика.

 

З питань, що виникли, звертатися до Вченого секретаря Тренінг-комітету Марії БудяЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +380503385884 (Viber), (копія Кривих ОльзіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).