Запрошуємо у Львів   28-29.05.16  на семінар  «Психосоматичні захворювання через призму психоаналітичних і нейробіологічних моделей» за участю Лютца Гьотцманна -  доктора медичних наук, психіатра, психоаналітика, головного лікара психосоматичної клініки м.Бад Зегеберг (Німеччина), члена Швейцарського психоаналітичного товариства, та Б'янки Гейє  -  психоаналітика, члена Швейцарського психоаналітичного товариства, навчаючого аналітика та супервізора МПА (Швейцарія). 

Семінар проходить в рамках 4-х річного теоретико-супервізійного проекту "Психосоматична медицина в контексті сучасного психоаналізу - на перетині спроможності та безсилля". 
 
Просимо повідомити про свою участь в семінарі до 22 травня 2016р. за електроною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.