Дорогі колеги!


Наш обов'язок, як фахівців та професіоналів, реагувати на запит суспільства та потреби наших пацієнтів. Пропонуємо вам пройти програму "Надання першої психологічної допомоги в екстремальних умовах".


Зараз, за умов війни, такі знання – надзвичайно потрібні у нашій професії!


2, 9 та 16 квітня о 16.00 (по Києву) он-лайн у ZOOM.

Детальніше: Тренінг "Перша психологічна допомога та кризова інтервенція"

В грудні минулого року я був в Португалії. Одного дня я поїхав на машині взятій в оренду, на набережну в місці Порто, щоб пробігти поруч з океаном, прикидаючись, на мить, заможним європейцем, котрим я ніколи не був і не ніколи не буду. Тоді вранці ще було темно і я намагався встигнути до світанку, щоб зустріти схід Сонця, зателефонувати своїй мамі, та показати їй величезні хвилі океану, які підіймаються на тлі сонця. Той ранок в Порті і розмову з мамою я згадую кожен день. Річ в тому що моя мама ще не бачила Океану і це для мене особиста трагедія…

 

Це повинно було бути відео про поїздку в Португалію, про прогулянки з друзями по вулицях Лісабону, про Міс Року де ти стаєш зовсім маленьким від того що все навколо таке величезне, там повинно було бути купання голим в Атлантичному океані, та спроби перекричати шум великої води, про злих і зовсім не страшних собак що гавкають з балконів своїх власників, коли ти їм посміхаєшся та підіймаеш руку, щоб привітати.

 

Таке відео більше не є можливим, принаймні на довгий час.
 
Ще лишились почуття, ще є змога кохати. Як ніколи мене переповнює відчуття гордості, та вдячності, але також я задихаюся від ненависті та страху. Страху від того що моя мама може ніколи не побачити океан.

 

Щоб переглянути відео, перейдіть будь ласка за посиланням:   where will you go ?

Друзі, цей ролик зроблений Олексієм Гавриленко!

 

Наша подяка колегам за участь й Олексію за його натхненну роботу!

 

Уважаемые коллеги!


С удовольствием делимся радостной новостью: нам удалось подготовить и издать материалы курса «Психоонкология, базирующаяся на психоанализе».


12 февраля 2022 года при поддержке УАПП состоится воркшоп «Может ли психоанализ быть полезным при лечении пациента с тяжелым соматическим заболеванием или в терапии умирающего?», в рамках которого будет проведена презентация книги и лекция Кристы Хак, после которой дискуссия будет оживлена двумя клинческими виньетками Кристы Хак и Доротеи Спют.


На лекции будет возможность задуматься о связи тела и психики, о чувствах, которые возникают рядом

Детальніше: Воркшоп «Может ли психоанализ быть полезным при лечении пациента с тяжелым соматическим...