Місія організації
Українська асоціація психоаналітичної психотерапії – колективний член Європейської федерації психоаналітичної психотерапії – створена з ініціативи перших українських психоаналітиків – членів Міжнародної психоаналітичної асоціації (МПА) Т. Пушкарьової , І. Романова, М. Пустовойта, В. Лагутіна, Е. Матузка та М. Суслова у 2010 році.
Основними цілями УАПП є розвиток європейських традицій клінічної практики психоаналітичної психотерапії (ПП) та забезпечення кваліфікованого, систематизованого тренінгу, орієнтованого на стандарти підготовки психоаналітичних психотерапевтів ЄФПП, розвиток ефективної професійної комунікації між українськими та європейськими психоаналітичними психотерапевтами, участь у наукових дослідженнях, наукових семінарах.
Марія Еухенія Сід Родрігес. ІСТОРІЯ ЄФПП
Я висловлюю величезну подяку організаторам за пропозицію розповісти про історію ЄФПП, хоча це й нагадує мені про мою старість... Наступного року ЄФПП відзначить свій 25 день народження, і я вже чую свої власні слова: "Двадцять п'ять років? Але це було як ніби вчора!" Але це правда: я справді постаріла...
Хто ми, звідки і куди йдемо
Тетяна Пушкарьова
Почесна голова Української асоціації психоаналітичної психотерапії, члена Європейської федерації психоаналітичної психотерапії
Українська асоціація психоаналітичної психотерапії – колективний член Європейської федерації психоаналітичної психотерапії – створена з ініціативи перших українських психоаналітиків – членів Міжнародної психоаналітичної асоціації (МПА) Т. Пушкарьової , І. Романова, М. Пустовойта, В. Лагутіна, Е. Матузка та М. Суслова у 2010 році коли відзначалося століття МПА, члени якої зробили великий внесок у організацію та розвиток ЕФПП.
Чому УАПП?
Створення в рамках ЄФПП національної організації УАПП є закономірним та необхідним кроком для створення реальних можливостей отримання професійної підготовки в галузі психоаналізу та психоаналітично-орієнтованої психотерапії в Україні.
Розглянемо ситуацію у випадку, коли психолог або лікар, що спеціалізується в галузі психіатрії та психотерапії, вирішує отримати необхідну підготовку та займатися у своєму житті такою чудовою справою як психоаналітичне лікування пацієнтів.
Що, хто та як може допомогти йому в Україні?